Kouzelník pro děti

Ondřejova představení pro děti patří mezi nejlépe hodnocená vystoupení. Na rozdíl od jiných ''kouzelníků'' nabízí 100% složený program z kouzel, žádné klaunské vystoupení, ale opravdový kouzelník na profesionální úrovni se zábavnou show pro děti, která zaujme i dospělé publikum.  

Interaktivní kouzelnická show pro děti

Program je vhodný především pro děti od 3 do 15 let, ale určitě zaujme i mnoho starších. Ondřejova schopnost a zkušenosti s prací s dětmi je v tomto programu velkou výhodou. Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program je vhodný na všechny druhy dětských akcí a lze jej jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma nebo styl akce.

Pro všechny zájemce, má Ondřej po vystoupení připravené podpisové karty s autogramem, které se stanou krásnou památkou na jeho show.

Technické specifikace

Kouzelnickou show to nekončí!

Pokud uvažujete o opravdovém zážitku pro děti, doporučujeme program rozšířit o nejoblíbenější doplňky.

Workshop - Škola kouzel

Kouzelnický workshop je vhodný doplněk k Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.  

Tvarování zvířátek z balónků

Tvarování balónků, bývá častým doplňkem kouzelnické show pro děti a u dětí patří k velké oblibě. Na přání dítěte, kouzelník Ondřej vymodeluje zvířátko dle jeho volby, a to od jednoduchých motivů, až po náročnější animované postavičky. Program je vhodný jak pro menší skupinu dětí, tak i větší akce pro stovky dětí a lze jej i samostatně objednat s obohaceným prvkem Balónkové show.

Nemáte ještě vybráno? 

Podívejte se na speciálně upravený program pro vybrané akce.

Kouzelnické vystoupení je vhodné snad ke každé příležitosti, všude tam kde je zapotřebí pobavit děti. Ať se jedná o narozeninovou oslavu, karneval, den dětí, svatbu, mikulášskou besídku, firemní akci nebo snad vystoupení v mateřské a základní škole, s kouzelníkem Ondřejem budete mít o zábavu postaráno od první do poslední minuty jeho show.