Kouzelník Ondřej  & TEAM

MAGIC Soukup v bodech:

  • Přes 14 let vystupování (11. prosince 2003 složil Ondřej slib mlčenlivosti.)
  • Maximální profesionální přístup a rychlá komunikace
  • Přes stovky úspěšných show pro celé České republice
  • Majitel vlastní umělecké a produkční agentury
  • Působnost po celé České republice i v zahraničí
  • Člen českého kouzelnického sdružení Český magický svaz
  • Držitel mezinárodních cen ze soutěží a festivalů
  • Držitel ocenění od Městské části Praha 4 ''Dělám víc, než musím 2011''
  • Spolupráce s několika neziskovými organizacemi Lékořice z.s.Junák z.s.
  • Vlastní charitativní projekt Kouzelná víčka pro Dominiku

Jak šel čas s Ondřejem:

Ondřej jako malý kluk začal v roce 2003 chodit, do jediného kouzelnického kroužku v České republice pod vedením exprezidenta Českého magického svazu Ing. Jana Jedličky. Zde se začínal učit základy moderní magie a postupem času získal možnost vystupovat na veřejných a soukromých akcí.

V roce 2011 dostává, od Městské části Praha 4 ocenění ''Dělám víc, než musím.''  

Od roku 2012 zahajuje svůj první charitativní projekt Radost dětem v nemocnici ve spolupráci s neziskovou organizací Lékořice, z.s. a začíná pravidelně vystupovat ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady na Dětském pavilonu a později od roku 2014 také pro děti v Thomayerově nemocnici na pavilonu Dětské psychiatrie, chirurgie a JIP.

Celé léto roku 2014 Ondřej vystupoval, v jednom z největších zábavných parků v České republice ve Westernovém městečku Boskovice, kde měl připraveno několik show, jak pro děti tak i pro dospělé. Za celé léto vystoupil více než 120X. Hrál také v crazy letní komedii El Diablo v roli bandity Pedra II. S Westernovým městečkem Ondřej nadále spolupracuje, při účinkování v letní sezóně a pořádání firemních akcí.  

Po úspěšné letní sezóně 2014 se Ondřej opět od května 2015 vrací do Westernového městečka Boskovice, tentokrát do nového, přírodního a hlavně vlastního divadla umístěného v areálu western parku, kde každé léto vystupuje s novou show pro celou rodinu.

Od roku 2016 Ondřej spustil, doposud svůj největší dobročinný projekt Kouzelná víčka pro Dominiku. Kdy sběrem víček na veřejných akcí podporuje Dominiku v léčbě její nemoci a z každého vystoupení daruje určitou částku na léčbu a zakoupení zdravotních pomůcek.

Dne 6. srpna 2016 se Ondřej oženil s Karolínou na hradě v Boskovicích, kde nechybělo samozřejmě ani kouzlo v podobě objevení snubních prstenů přímo u oltáře.

Na karnevalovou sezónu 2017 připravil Ondřej spolu se svým týmem nový animační program Cesta kolem světa, se kterým se vydal na turné po celé České republice.


Více informací o Ondřejovi naleznete na Wikipedii >>.

Karolína Soukupová

asistentka, malířka a fotografka

6. srpna vstoupila s Ondřejem do manželství a nyní Ondřejovi pomáhá s managmentem a jako kouzelnická asistentka vystupuje po jeho boku.

Při soukromých, veřejných a firemních akcí má na starosti fotoreport z vystoupení a malování na obličej.