Narozeniny s kouzelníkem

Narozeniny pro děti jsou významným dnem, při kterém se chtějí bavit, a my máme zkušenosti s desítkami narozeninových oslav. Svěřte nám oslavu vašeho dítěte a užijte si trochu volného času, který můžete věnovat svým příbuzným a přátelům. Nejcennějším dárkem pro dítě je přeci radost, zábava a zážitek na který nezapomene!

Kouzelné narozeniny plné zábavy

Kouzelnický program pro děti na oslavu narozenin

Oslavenec a všichni jeho kamarádi, včetně rodičů jsou po celou dobu do kouzlení zapojeni (interaktivní kouzlení). Vykouzlí si živého králíka z klobouku nebo holubičku a spolu s kouzelníkem se podílí i na dalších kouzlech. Každé dítě, které pomůže kouzelníkovi, dostane za odměnu a na památku dekret ''Pomocník kouzelníka''. Pro oslavence je připraven dárek, v podobě několika jednoduchých kouzel společně s návody. Program je zakončen oblíbeným tvarováním zvířátek z balónků. 

Technické požadavky:

  • Vhodný prostor o velikosti 2x2 m, el. přípojka.
  • Rádi vaši akci ozvučíme vlastní aparaturou.

Délka programu:

  • 30 - 60 min.
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)

Možnosti rozšíření programu:

Se skončením kouzelnické show zábava nekončí!

Škola kouzel - workshop

Kouzelnický workshop je vhodný jako doplněk Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.   

Malování na obličej 

 Neboli ''facepainting'' je velice rozšířená a oblíbené kreativní zábava pro děti i dospělé. Naše šikovná malířka Karolína dokáže na tváře dětí i dospělých namalovat všemožné zvířecí a jiné motivy. Oblíbenou kočičku, pejska, nebo i draka či piráta. Malba na obličeji může být obohacena o ozdoby (např. kamínky nebo flitry.) Barvy jde jednoduše odstranit teplou vodou. Při malování používáme pouze profesionální barvy na obličej od značky FX Diamond, které jsou šetrné ke kůži a splňují atesty EU.