Narozeniny s kouzelníkem

Narozeniny pro děti jsou významným dnem, při kterém se chtějí bavit, a my máme zkušenosti s desítkami narozeninových oslav. Svěřte nám oslavu vašeho dítěte a užijte si trochu volného času, který můžete věnovat svým příbuzným a přátelům. Nejcennějším dárkem pro dítě je přeci radost, zábava a zážitek na který nezapomene!

Více informací o umělci >

Kouzelné narozeniny plné zábavy

Kouzelnický program pro děti na oslavu narozenin

Oslavenec a všichni jeho kamarádi, včetně rodičů jsou po celou dobu do kouzlení zapojeni (interaktivní kouzlení). Vykouzlí si živého králíka z klobouku nebo holubičku a spolu s kouzelníkem se podílí i na dalších kouzlech. Každé dítě, které pomůže kouzelníkovi, dostane za odměnu a na památku dekret ''Pomocník kouzelníka''. 

Pro oslavence je připraven dárek, v podobě několika jednoduchých kouzel společně s návody. Program je zakončen oblíbeným tvarováním zvířátek z balónků

Technické požadavky:

  • Vhodný prostor o velikosti 2x2 m, el. přípojka.
  • Rádi vaši akci ozvučíme vlastní aparaturou.

Délka programu:

  • 30 - 60 min.
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)

Možnosti rozšíření programu:

Se skončením kouzelnické show zábava nekončí!

Workshop - Škola kouzel 

Kouzelnický workshop je vhodný jako doplněk Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.   

Malování na obličej 

Neboli ''facepainting'' je velice rozšířená a oblíbené kreativní zábava pro děti i dospělé. Naše šikovná malířka dokáže na tváře dětí i dospělých namalovat všemožné zvířecí a jiné motivy. Oblíbenou kočičku, pejska, nebo i draka či piráta. Malba na obličeji může být obohacena o ozdoby (např. kamínky nebo flitry.) Barvy jde jednoduše odstranit teplou vodou. Při malování používáme pouze profesionální barvy na obličej od značky FX Diamond, které jsou šetrné ke kůži a splňují atesty EU.  

Ukázka z reference: 

Martina Řeháková

maminka oslavence

"Moc děkujeme za krásné vystoupení na oslavě narozenin naší šestileté dcerky. Pozvaní kamarádi, oslavenkyně i my dospělí jsme byli nadšeni moc hezkým programem, živá holubička byla krásným překvapením na závěr. Doporučuji dále!"

Zuzana Habartová

maminka oslavence

"Děkuji milému kouzelníkovi za moc hezké vystoupení na dětských narozeninách. Bylo to zážitek nejen pro děti... Doporučuji."