Program na oslavu narozenin

Narozeniny pro děti jsou významným dnem, při kterém se chtějí bavit, a my máme zkušenosti s desítkami narozeninových oslav. Svěřte nám oslavu vašeho dítěte a užijte si trochu volného času, který můžete věnovat svým příbuzným a přátelům. Nejcennějším dárkem pro dítě je přeci radost, zábava a zážitek na který nezapomene! 

Kouzelné narozeniny plné zábavy

Oslavenec a všichni jeho kamarádi, včetně rodičů jsou po celou dobu do kouzlení zapojeni (interaktivní kouzlení). Vykouzlí si živého králíka z klobouku nebo holubičku a spolu s kouzelníkem se podílí i na dalších kouzlech. Každé dítě, které pomůže kouzelníkovi, dostane za odměnu a na památku dekret ''Pomocník kouzelníka''.

Pro oslavence je připraven dárek, v podobě několika jednoduchých kouzel společně s návody. Program je zakončen oblíbeným tvarováním zvířátek z balónků. 

Nezapomenutelný narozeninový zážitek

Přemýšlíte, čím ještě oslavu obohatit? Nemusíte! Kouzelnický workshop se postará o netradiční zábavu nejen pro děti a smysluplné využití volného času.

Workshop - Škola kouzel

Kouzelnický workshop je vhodný jako doplněk Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.   

Individuální kurz pro oslavence

Pokud vaše dítě má rádo kouzla, doma má kouzelnickou sadu, se kterou si neví rady nebo je úplný začátečník, v individuálním kurzu, který je určený pouze pro oslavence, se z vašeho dítěte stane opravdový kouzelník. Mimo intenzivního kurzu získá velkou kouzelnickou sadu s vybranými kouzly, které na začátek doporučuje kouzelník Ondřej a dekret ''Začínající kouzelník''.