Svatba s kouzelníkem

Chcete prožít svůj nezapomenutelný den kouzelně a plný zábavy? Kouzelník Ondřej Soukup, uměleckým jménem MAGIC Soukup vykouzlí úsměv na tváři vám i všem svatebčanům. Postará se o to, aby se vaše svatba stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Kouzelnická show je vhodná k zaplnění volného času při fotografování novomanželů, ke společném obědu nebo při volné zábavě, kdy je zapotřebí hosty zabavit.

Více informací o umělci >

Svatební program - Kouzelná svatba

Ta pravá zábava na vaší svatbě!

Originální a jedinečný svatební program plný kouzel, iluzí a zábavy. Program je vhodný jak pro dospělé, tak i dětské publikum. Do vystoupení je zapojena nevěsta s ženichem i všichni svatebčané. Společně s kouzelníkem MAGIC Soukupem vykouzlí bílou holubici, která je symbolem lásky a nesmí chybět na žádné svatbě. V průběhu kouzelnické show je vybráno postupně několik asistentů z řad svatebčanů, aby asistovali u kouzel a interaktivně se zapojili do představení.

Technické požadavky:

  • Vhodný prostor o velikosti 2x2 m, el. přípojka.
  • Rádi vaši akci ozvučíme vlastní aparaturou.

Délka programu:

  • 15 - 60 min.
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)

Možnosti rozšíření programu:

Se skončením kouzelnické show zábava nekončí!

Mikromagie - kouzla u stolu

Nahlédněte přímo pod ruce kouzelníka

Mikromagie, neboli ''TABLE HOPPING'', paří mezi jeden z nejžádanějších programů na svatbě. Jedná se o kouzelnický program v bezprostřední blízkosti hostů, obvykle u stolu. Vaši svatebčané budou mít příležitost vidět všemožná kouzla s kartami, ale také se i pár jednoduchých kouzel pod vedením kouzelníka Ondřeje naučit. 

Rozlučka se svobodou

Nezapomenutelná zábava s kamarády

Ondřej se postará i o zábavu na vaší rozlučce se svobodou formou zábavných kouzel do kterých zapojí nejen budoucí nevěstu nebo ženicha, ale i všechny hosty. Program je zcela odlišný od programu Kouzelná svatba, proto si můžete bez obav objednat Ondřeje jak na rozlučku tak i na svatbu.

Ukázka z reference:

Monika Kadrnožková

nevěsta

"Velmi profesionální přístup, Ondřej se přizpůsobil nelehkým podmínkám akce, show se nám velmi líbila - pro rodinu tradičnější vystoupení a pro kamarády magie s kartami. Všichni byli velmi spokojeni, největší radost byla z živé holubice :) Vřele doporučujeme."

Pavla Ťoupalová

nevěsta

"Vystoupení pěkné, velice se mi líbalo zapojení dětí i dospělých. Jako zajímavost na svatbu doporučuji."