Svatba s kouzelníkem

Chcete prožít svůj nezapomenutelný den kouzelně a plný zábavy? Kouzelník Ondřej vykouzlí úsměv na tváři vám i všem svatebčanům. Postará se o to, aby se vaše svatba stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Svatební program - Kouzelná svatba

Ta pravá zábava na vaší svatbě!

Originální a jedinečný svatební program plný kouzel, iluzí a zábavy. Program je vhodný jak pro dospělé, tak i dětské publikum. Do vystoupení je zapojená nevěsta s ženichem i všichni svatebčané. Společně s kouzelníkem MAGIC Soukupem vykouzlí bílou holubici, která nemůže chybět na žádné svatbě a společně se podílí na dalších, dech beroucích kouzlech, jako je například levitace dřevěného stolu a mnoho dalšího.

Technické požadavky:

  • Vhodný prostor o velikosti 2x2 m, el. přípojka.
  • Rádi vaši akci ozvučíme vlastní aparaturou.

Délka programu:

  • 15 - 60 min.
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)

Možnosti dalšího programu:

Mikromagie - kouzla u stolu

Nahlédněte přímo pod ruce kouzelníka

Mikromagie, neboli ''TABLE HOPPING'', paří mezi jeden z nejžádanějších programů na svatbě. Jedná se o kouzelnický program v bezprostřední blízkosti hostů, obvykle u stolu. Vaši svatebčané budou mít příležitost vidět všemožná kouzla s kartami a mincemi, ale také se pár jednoduchých kouzel pod vedením kouzelníka Ondřeje naučit. 

Rozlučka se svobodou

Nezapomenutelná zábava s kamarády

Ondřej se postará i o zábavu na vaší rozlučce se svobodou formou zábavných kouzel do kterých zapojí nejen budoucí nevěstu nebo ženicha, ale i všechny hosty. Program je zcela odlišný od programu Kouzelná svatba, proto si můžete bez obav objednat Ondřeje jak na rozlučku tak i na svatbu.