Novinky a zajímavé články

Jak už víte, jako jeden z mnoha umělců, tak i já se nemohu věnovat naplno svojí profesi. Pokud mě v této době chcete podpořit, můžete si zakoupit speciální fanouškovskou roušku a sami si zvolit její cenu.

SOUTĚŽ POZASTAVENA! Zapojte se do soutěže o kouzelnické sady a spoustu dalších odměn, které jsou určené největším fanouškům.

Rozpis termínů karnevalového turné a fotoreport z nich. Již brzy přijedeme i do vaší obce!

Již tradičně při třetí Adventní neděli 15. prosince 2019 proběhl v prostorách Divadla Na Cikorce 2. ročník Vánočního představení pro Klokánek, ze kterého putoval celý výtěžek na zakoupení vánočních dárků pro děti z Klokánku na Praze 4.

Jmenuje se Ondřej Soukup, je mu 24 let, žije v Modřanech a má netradiční povolání - kouzelník a iluzionista. A umí se rozdělit o výtěžek z vánočního představení s dětmi z Klokánku.

Jako každý rok, tak i nadcházející, bude po celém Česku a Moravě probíhat karnevalová sezóna. Pro nadcházející rok 2020 jsme připravili nový program s názvem Cesta za pokladem.

Pro letošní rok hledáme prostory po celém Česku, kde na konci listopadu a na začátku prosince může proběhnout vánoční turné, ze kterého půjde polovina výdělku na zakoupení vánočních dárků pro děti z Fondu ohrožených dětí. Víte o vhodném prostoru pro představení?

Od září 2019 je možné přihlásit se do kouzelnického kroužku, který probíhá ve spolupráci s DDM Modřany, a to každé úterý v odpoledních hodinách.

Články na téma Pomáháme

Moderní magie je časopis českých kouzelníků, který vydává Český magický svaz (organizace sdružující české a slovenské kouzelníky). Časopis vychází jednou za čtvrtletí a v prosincovém vydání byl i článek o našem projektu.