Novinky a zajímavé články

Jako každý rok, tak i nadcházející, bude po celém Česku a Moravě probíhat karnevalová sezóna. Pro nadcházející rok 2020 jsme připravili nový program s názvem Cesta za pokladem.

Pro letošní rok hledáme prostory po celém Česku, kde na konci listopadu a na začátku prosince může proběhnout vánoční turné, ze kterého půjde polovina výdělku na zakoupení vánočních dárků pro děti z Fondu ohrožených dětí. Víte o vhodném prostoru pro představení?

Od září 2019 je možné přihlásit se do kouzelnického kroužku, který probíhá ve spolupráci s DDM Modřany, a to každé úterý v odpoledních hodinách.

Poslední neděli v březnu proběhla v prostorách Divadla Na Cikorce premiéra nového představení s názvem Balónková show.

V prosinci 2018 oslavil Ondřej Soukup 15 let od doby co složil slib mlčenlivosti a stal se kouzelníkem. K této příležitosti proběhla v sobotu 26. ledna 2019 v prostorách Divadla Na Cikorce speciální Galashow.

Články na téma Pomáháme

Moderní magie je časopis českých kouzelníků, který vydává Český magický svaz (organizace sdružující české a slovenské kouzelníky). Časopis vychází jednou za čtvrtletí a v prosincovém vydání byl i článek o našem projektu.