Reference 

Přes deset let praxe v pořádání zábavy! Stovky úspěšných show po celé České republice a tisíce okouzlených diváků za 14 let působení v oblasti showbyznysu!

Ceny & ocenění kouzelníka MAGIC Soukupa

Držitel ocenění od Městské části Praha 4

  • Dělám víc, než musím 2011

Držitel cen z mezinárodních soutěží a festivalů

  • r. 2017 - 3. místo kategorie ILLUSION
  • r. 2016 - 3. místo kategorie GENERAL MAGIC
  • r. 2015 - 3. místo kategorie ILLUSION
  • r. 2014 - 2. místo kategorie GENERAL MAGIC

a plno dalších ...

Ohlasy a reakce od našich klientů

Lucie Schejbalová

majitelka agentury Párty nejen pro děti

S Ondřejem jsem měla možnost mnohokrát spolupracovat. Za ta léta se vypracoval v naprosto šarmantního iluzionistu, který umí zaujmout i rozesmát. Co oceňuji především já je jeho naprostá spolehlivost a ochota. Mohu jen doporučit!

Jarmila Krňáková

vychovatelka družiny ZŠ Dubicko

Vážený pane Soukupe, ještě jednou bych ráda poděkovala za sebe, kolegyně, ale i děti... Vaše vystoupení bylo jedinečné a je "kouzelné", jak umíte svými kouzly "okouzlit" malé žáčky :-). Nechť máte spoustu spokojených diváků... S poděkováním za Vaši ochotu, vstřícnost a milé jednání... Jarmila Krňávková.

Pavla Ťoupalová 

nevěsta

„Vystoupení pěkné, velice se mi líbalo zapojení dětí i dospělých. Jako zajímavost na svatbu doporučuji.“

Zuzana Habartová 

maminka - oslava narozenin

„Děkuji milému kouzelníkovi za moc hezké vystoupení na dětských narozeninách. Bylo to zážitek nejen pro děti... Doporučuji.

Marie Šubová

manažerka zábavního parku BONGO

„Hezký vztah k dětem, příjemné vystupování.“

Mgr. Eva Smažíková 

ředitelka základní školy Ohradní

„Jsme právem pyšní, že Ondřej je náš absolvent."

Mgr. Šárka Wagenknechtová 

zástupkyně ředitele MŠ Jesenice 

„Vystoupení bylo poutavé, velmi dobře nastavené vzhledem k věku dětí a akci (rozloučení s předškoláky). Velmi se mi líbila interakce s dětmi a přirozenost v kontaktu s nimi. Určitě budeme pokračovat ve spolupráci. Velmi děkujeme, protože vystoupení kouzelníka Ondřeje nám pomohlo k velkému úspěchu celé akce u dětí i rodičů.

Jana Holínská 

koordinátorka doprobovlíků - Lékořice

„Úžas a výbuch smíchu patří mezi kouzla, která kouzelník Ondřej Soukup dokáže vyčarovat zaručeně vždycky. Bylo to tak i u dětí a sestřiček na oddělení dětské psychiatrie Thomayerovy nemocnice, kam Ondra v rámci svého projektu Kouzla v nemocnici v úterý 10. února zavítal již poněkolikáté. Moc děkujeme za báječné vystoupení a těšíme se na jeho další kouzelnou návštěvu.

Monika Kadrnožková

nevěsta

„Velmi profesionální přístup, Ondřej se přizpůsobil nelehkým podmínkám akce, show se nám velmi líbila - pro rodinu tradičnější vystoupení a pro kamarády magie s kartami. Všichni byli velmi spokojeni, největší radost byla z živé holubice:) Vřele doporučujeme..

Martina Řeháková 

maminka - oslava narozenin

„Moc děkujeme za krásné vystoupení na oslavě narozenin naší šestileté dcerky. Pozvaní kamarádi, oslavenkyně i my dospělí jsme byli nadšeni moc hezkým programem, živá holubička byla krásným překvapením na závěr. Doporučuji dále!“

A spoustu dalších, které jsou zveřejněné na FacebookuPřesvědčte se o našich kvalitách i vy!

Chcete nám napsat recenzi?