Reference 

nejvýznamnější klienti od roku 2003

Ceny & ocenění ze soutěží

Držitel ocenění od Městské části Praha 4

  • Dělám víc, než musím 2011

Držitel cen z mezinárodních soutěží a festivalů

  • 2017 - 3. místo kategorie | ILLUSION
  • 2016 - 3. místo kategorie | GENERAL MAGIC
  • 2015 - 3. místo kategorie | ILLUSION
  • 2014 - 2. místo kategorie | GENERAL MAGIC

Ohlasy a reakce klientů

Radmila Pernicová

marketing specialist pro spol. GE Power, s.r.o.

Nejlepší program pro děti, který jsme dosud měli (-: Velmi zábavně a profesionálně zpracováno.

Lenka Krejčová

knihovnice městské knihovny Pelhřimov

„Správně zvolená délka a náplň pořadu vzhledem k věku dětí. Příjemná spolupráce.

Lenka Pilná

za firmu EXPLAST, spol. s r.o.

„Akci hodnotíme jako velmi vydařenou. Kouzelník vtáhl do děje malé i větší děti a ty se ochotně a rády účastnily vystoupení. Děti byly nadšené a i rodičům se vystoupení moc líbilo. Hezkou vsuvkou byla i část s nafukovacími balónky a zvířátky z nich. Vystoupení můžeme jen doporučit.

Lucie Schejbalová

majitelka agentury Párty nejen pro děti

„S Ondřejem jsem měla možnost mnohokrát spolupracovat. Za ta léta se vypracoval v naprosto šarmantního iluzionistu, který umí zaujmout i rozesmát. Co oceňuji především já je jeho naprostá spolehlivost a ochota. Mohu jen doporučit!

Jarmila Krňáková

vychovatelka družiny ZŠ Dubicko

„Vážený pane Soukupe, ještě jednou bych ráda poděkovala za sebe, kolegyně, ale i děti... Vaše vystoupení bylo jedinečné a je "kouzelné", jak umíte svými kouzly "okouzlit" malé žáčky :-). Nechť máte spoustu spokojených diváků... S poděkováním za Vaši ochotu, vstřícnost a milé jednání... Jarmila Krňávková.

Jiří Šimanovský

events specialist spol. Komerční banky

„Kouzelnická show v rámci rodinného dne ve spolupráci Komerční bankou a Zoo Praha byla velice vydařená. Show byla přizpůsobena dětskému publiku. Perfektní komunikace a domluva. Moc děkuji a těším se na případnou další spolupráci.

Lenka Petrikovičová

vychovatelka 2. základní školy Plzeň

„Již od samého začátku, kdy jsme vystoupení začali domlouvat, probíhalo vše velmi profesionálně, rychle, s ničím nebyl problém. Vystoupení samotné děti nadchlo a také my, vychovatelky, jsme se shodly, že bylo velmi povedené. Můžeme jen doporučit.

Zuzana Habartová

maminka - oslava narozenin

„Děkuji milému kouzelníkovi za moc hezké vystoupení na dětských narozeninách. Bylo to zážitek nejen pro děti. Doporučuji!“

Pavla Ťoupalová

nevěsta

„Vystoupení pěkné, velice se mi líbalo zapojení dětí i dospělých. Jako zajímavost na svatbu doporučuji.“

Marie Šubová

manažerka zábavního parku BONGO

„Hezký vztah k dětem, příjemné vystupování.“

Mgr. Šárka Wagenknechtová

zástupkyně ředitele MŠ Jesenice 

„Vystoupení bylo poutavé, velmi dobře nastavené vzhledem k věku dětí a akci (rozloučení s předškoláky). Velmi se mi líbila interakce s dětmi a přirozenost v kontaktu s nimi. Určitě budeme pokračovat ve spolupráci. Velmi děkujeme, protože vystoupení kouzelníka Ondřeje nám pomohlo k velkému úspěchu celé akce u dětí i rodičů.“

Jana Holínská

koordinátorka dobrovolníků FTN

„Úžas a výbuch smíchu patří mezi kouzla, která kouzelník Ondřej Soukup dokáže vyčarovat zaručeně vždycky. Bylo to tak i u dětí a sestřiček na oddělení dětské psychiatrie Thomayerovy nemocnice, kam Ondra v rámci svého projektu Kouzla v nemocnici v úterý 10. února zavítal již poněkolikáté. Moc děkujeme za báječné vystoupení a těšíme se na jeho další kouzelnou návštěvu.

Monika Kadrnožková

nevěsta

„Velmi profesionální přístup, Ondřej se přizpůsobil nelehkým podmínkám akce, show se nám velmi líbila - pro rodinu tradičnější vystoupení a pro kamarády magie s kartami. Všichni byli velmi spokojeni, největší radost byla z živé holubice:) Vřele doporučujeme..

Martina Řeháková

maminka - oslava narozenin

„Moc děkujeme za krásné vystoupení na oslavě narozenin naší šestileté dcerky. Pozvaní kamarádi, oslavenkyně i my dospělí jsme byli nadšeni moc hezkým programem, živá holubička byla krásným překvapením na závěr. Doporučuji dále!“