Kouzelnické vystoupení

Častým zpestřením akce a zábavou pro děti i dospělé se v současné době stává kouzelnické vystoupení. Kouzelník, iluzionista je umělec, který baví publikum svým jedinečným vystoupením.  Program kouzelníka je odlišný dle věku publika a druhu akce.

Mladý český kouzelník a iluzionista MAGIC Soukup Vás rád oprostí od starostí týkající se programu, a dokáže se spolu se svým týmem postarat i o celou akci.  

Vyberte si program pro svoji akci:

Proč zrovna kouzelníka MAGIC Soukup?

Kouzelník MAGIC Soukup má přes 15 let zkušeností s pořádáním vystoupení a celovečerních show po celé České republice od Karlových Varů přes Plzeň, Prahu, Brno až k Ostravě, ale vystupoval i v menších městech, jako jsou Boskovice, i v obcích které mají sotva sto obyvatel. Jednoduše řečeno, přijede za vámi kamkoliv a to i do zahraničí. Ondřej dbá na maximální profesionální přístup ke všem klientům a rychlou komunikaci. Ročně uskuteční přes stovky show po celé ČR a každoročně obohacuje svůj repertoár novými kouzly a efekty. K dispozici má také vlastní technické vybavení, se kterým vám kompletně zajistí i vaší akci.

Lucie Schejbalová

majitelka agentury Párty nejen pro děti

"S Ondřejem jsem měla možnost mnohokrát spolupracovat. Za ta léta se vypracoval v naprosto šarmantního iluzionistu, který umí zaujmout i rozesmát. Co oceňuji především já je jeho naprostá spolehlivost a ochota. Mohu jen doporučit!"