Kouzelnické vystoupení

Častým zpestřením akce a zábavou pro děti i dospělé se v současné době stává kouzelnické vystoupení. Kouzelník, iluzionista je umělec, který baví publikum svým jedinečným vystoupením.  Program kouzelníka je odlišný dle věku publika a druhu akce.

Proč si vybrat zrovna kouzelníka 

MAGIC Soukupa?

Kouzelník MAGIC Soukup má přes 14 let zkušeností s pořádáním vystoupení a celovečerních show po celé České republice od Karlových Varů přes Plzeň, Prahu, Brno až k Ostravě, ale vystupoval i v menších městech, jako jsou Boskovice, i v obcích které mají sotva sto obyvatel. Jednoduše řečeno, přijede za vámi kamkoliv a to i do zahraničí. Ondřej dbá na maximální profesionální přístup ke všem klientům a rychlou komunikaci. Ročně uskuteční přes stovky show po celé ČR a každoročně obohacuje svůj repertoár novými kouzly a efekty. K dispozici má také vlastní technické vybavení, se kterým vám kompletně zajistí i vaší akci.

Vyberte si svůj kouzelnický program pro svoji akci:

TURNÉ léto 2018

Přemýšlíte o kulturní akci ve vaší obci? Na léto 2018 připravujeme turné po celé České republice a rádi s novým kouzelnickým představením zavítáme i za vámi.

zjistit více o turné >>