Program na den dětí

Překvapte děti ve svém městě kouzelníkem MAGIC Soukupem, který pro děti připraví zábavnou a interaktivní kouzelnickou show, při které zapojí do kouzel a iluzí nejen děti, ale i dospělé. Pomocí dlouholetých zkušeností s prací s dětmi, dokáže zaujmout publikum už od první chvíle jeho show a interaktivním přístupem ''vtáhne'' všechny diváky do strhující a zábavné show. 

Den dětí s kouzelníkem MAGIC Soukupem

nezapomenutelný zážitek nejen pro děti 

Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program lze jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma akce. Hned po skončení kouzelnické show může následovat malá autogramiáda společně s modelování zvířátek z balónků nebo jako samostatný program pro děti připravíme oblíbené malování na obličej a skákací hrad.

Kouzelnickou show můžeme rozšířit o kouzelnický workshop, neboli školu kouzel, při které kouzelník Ondřej s pomocí svých asistentek, naučí děti několik jednoduchých kouzel. Děti si budou moci vyrobit kouzelnickou rekvizitu, kterou si odnesou domů a předvedou svým rodičům a kamarádům.