Program na den dětí

Hledáte pro akci na den dětí zajímavý a zábavný program? Překvapte děti ve svém městě kouzelníkem MAGIC Soukupem, který pro děti připraví zábavnou a interaktivní kouzelnickou show, při které zapojí do kouzel a iluzí nejen děti, ale i dospělé. Pomocí dlouholetých zkušeností s prací s dětmi, dokáže zaujmout publikum už od první chvíle jeho show a interaktivním přístupem ''vtáhne'' všechny diváky do strhující a zábavné show. 

Den dětí s kouzelníkem MAGIC Soukupem

nezapomenutelný zážitek nejen pro děti 

Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program lze jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma akce. 

Hned po skončení kouzelnické show může následovat malá autogramiáda, ve které dětí získají podpiskatru s věnováním, která se stane krásnou památkou na vystoupení kouzelníka MAGIC Soukupa. 

Technické požadavky:

  • Vhodný prostor o velikosti 2x2 m, el. přípojka.
  • Rádi vám den dětí ozvučíme vlastní aparaturou

Délka programu:

  • 30 - 60 min.
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)

Hledáte i další zábavný program?

Umíme vám zajistit kompletní servis pro vaši akci!

Kouzelnickou show můžeme rozšířit o kouzelnický workshop, neboli školu kouzel, při které kouzelník Ondřej s pomocí svých asistentek, naučí děti několik jednoduchých kouzel. Děti si budou moci vyrobit kouzelnickou rekvizitu, kterou si odnesou domů a předvedou svým rodičům a kamarádům.  

Jarmila Krňáková

vychovatelka družiny ZŠ Dubicko

"Vážený pane Soukupe, ještě jednou bych ráda poděkovala za sebe, kolegyně, ale i děti... Vaše vystoupení bylo jedinečné a je "kouzelné", jak umíte svými kouzly "okouzlit" malé žáčky :-). Nechť máte spoustu spokojených diváků... S poděkováním za Vaši ochotu, vstřícnost a milé jednání... Jarmila Krňávková."

Lucie Schejbalová

majitelka pořadatelské agentury

"S Ondřejem jsem měla možnost mnohokrát spolupracovat. Za ta léta se vypracoval v naprosto šarmantního iluzionistu, který umí zaujmout i rozesmát. Co oceňuji především já je jeho naprostá spolehlivost a ochota. Mohu jen doporučit!"