Pronájem vybavení

Kromě kouzelnické show a pořádání vaší akce, vám rádi zapůjčíme naše vybavení. Vaší akci rozhoupáme třeba skákacím hradem a spolu s dalším vybavením vám usnadníme pořádání akce.

STAGG 7x10W QCL Mk. I

3 ks pohyblivých světelných hlav, které rozsvítí vaší akci a vybarví každý detail. Ovládání přes DMX pult (součástí výbavy). Dále ve výbavě jsou 3 napájecí prodlužky a DMX kabely, každý v délce 5 m a jeden DMX kabel o délce 20 m. Světla spolu s příslušenstvím (pro snadnou přepravu) jsou umístěny v přepravním casu.

SB2000LED SMOKE AND BUBBLE MACHINE RGB

Výkonný mlhovač, který je spojený s bublinovačem. Ovládání přes DMX pult (součástí výbavy) nebo dálkový ovladač. Součástí výbavy je prodlužka a DMX kabel, každý v délce 5 m. Stroj spolu s příslušenstvím, je pro snadnou přepravu, umístěn v přepravním casu. Standardní zásoba kapalin je: 1 l technická mlha a 1 l bublinová směs.

Yamaha Stagepas 300

Kvalitní malé reproduktory s mixážním pultem, od značky Yamaha, ozvučí profesionálně každou akci do 200 lidí. Součástí výbavy reproduktorů jsou dva stabilní stativy na reproduktory, 5 m prodlužovací napájecí kabel a 2 ks 5 m kabelů k reproduktorům. K dispozici máte jeden bezdrátový mikrofon do ruky a jeden na hlavu.

Cena pronájmu se odvíjí od délky pronájmu a druhu akce. Rádi vám na dotaz poskytneme kompletní kalkulaci. 

požádat o kalkulaci pronájmu >>