Maturiťák s kouzelníkem

Připravujete maturitní nebo společenský ples a nevíte jak jej obohatit? Kouzelnická show bude ta pravá volba! 

ILLUSION SHOW - show s asistentkou

Show s Velkými iluzemi jako je např. Origami illusion. Asistentka si vleze do velké rozložené krabice, která je v mžiku složená do krychle, která je poté ještě probodaná třemi meči ze všech stran. Krabice je nakonec opět poskládaná a asistentka z krabice vyleze, ale v jiných šatech. Diváci mohou stát ze všech stran dokola. Pro zajímavost se podívejte na video, jak může show vypadat. 

MAGIC SHOW - sólo program

Jedná se o 10ti minutový program, při kterém se diváci mohou těšit na mnoho neuvěřitelných kouzel s živými holubicemi, na speciální pyrotechnické a kouřové efekty. Na závěr show je vyzvána jedena z divaček, nebo VIP osoba (maturantka, učitel, ředitelka), která s pomocí kouzelníka MAGIC Soukupa rozpohybuje těžký dřevěný stůl do vzduchu. 

Objevení třídního učitele, moderátora nebo absolventky

Velký a originální efekt na začátek plesu, na který určitě nikdo nezapomenete. MAGIC Soukup, může ve spolupráci s vybranými studenty, nebo s celou třídou objevit vašeho třídního učitele, ředitele školy, maturantky, která bude číst proslov, nebo moderátora plesu. Na objevení stačí krátký trénink (max. 15 min.) před akcí a podepsání smlouvy o mlčenlivosti.

Proč zrovna MAGIC Soukupa?

  • Profesionalita a spolehlivost je na mém prvním místě
  • Příjemný přístup a rychlá komunikace
  • K dispozici máme vlastní profesionální ozvučení, se kterým vám rádi ozvučíme kouzelnické vystoupení i celou akci.