Malý kouzelník 

kouzelnická sada nejen pro začínající kouzelníky

Vždy jsi toužil, naučit se několik kouzel a ohromit jimi své přátele? Tak nyní s touto novu kouzelnickou sadou si své přání splníš! Díky poutavému výukovému videu se naučíš mnoho jednoduchých, ale zato ohromujících kouzelnických triků.

Na výběr máš ze 3 druhů

Každá sada obsahuje 10 odlišných kouzel. Celkem se můžeš naučit až 30 kouzelnických triků

Kompletní balení za zvýhodněnou cenu! - SLEVA 17%

Malý kouzelník - výhodné balení (KOMPLET)

Toužíš se stát kouzelníkem? S touto kouzelnickou sadou si své přání splníš a díky poutavému výukovému videu se naučíš až 30 jednoduchých, ale zato ohromujících kouzelnických triků. 3 balení kouzelnických sad (ZELENÁ, ČERVENÁ a MODRÁ); všech 12 kouzelnických rekvizit  (kouzelná plácačka, magické bumerangy, kouzelné korálky, tajemná krabička, tajemný rámeček, kouzelná trubička, magická karta, kouzelné kelímky, magické karty, měnička peněz, kouzelné víčko a Snap-it); podrobné textové návody k jednotlivým balením a trikům; odkaz a hesla na výuková videa  v českém jazyce.

745,00 Kč 897,00 Kč

    Limitovaná nabídka - DÁREK ZDARMA!

    Ve spolupráci s největším zábavním parkem v ČR - Westernové městečko Šiklův mlýn, jsem připravili dárek v podobě volné vstupenky na letní sezónu 2021, kterou obdržíš spolu se svojí kouzelnickou sadou. POZOR! Nabídka je omezena pro prvních prodaných 100 ks.