Kouzelník pro dospělé

Plánujete pořádat akci a sháníte zábavný program pro dospělé? Pro Ondřeje není problém pobavit vaše hosty jeho jedinečným kouzelnickým programem určený pro dospělé ale i děti.

Více informací o umělci >

Zábavná kouzelnická show pro dospělé

zábava v každém věku a na každé akci

Stand-up kouzelnické vystoupení nabité zábavnými a efektivními kouzly, do kterých jsou zapojeni všichni diváci. Někteří diváci se stanou i pomocníkem kouzelníka a spolu s Ondřejem vykouzlí živou holubici, či oblíbeného králíka z klobouku nebo pomocí kouzla vytáhnou kalhotky z kalhot vybrané asistenty z publika. Jednou krátkou větou ''Všichni diváci se zaručeně budou bavit od začátku až do konce''!

Délka programu:

  • 30 - 60 min.
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)

Upravený program pro vybrané akce:

Magic show - sólo program

originální kouzelnický program na hudbu

Program vhodný především ke slavnostní příležitosti nebo na firemní a veřejnou akci. V programu diváci mohou vidět kouzla a speciální efekty podkreslené hudbou. 

Délka programu:

  • 5 - 15 min.
  • (Program lze rozdělit na 3 bloky s krátkými přestávkami.)

Mikromagie - kouzla z blízka

kouzla přímo u stolu diváků

Mikromagie neboli ''TABLE HOPPING'' paří mezi jeden z nejžádanějších programů pro dospělé. Jedná se o kouzelnický program v bezprostřední blízkosti diváků, obvykle u stolu.  Pomocí hbitých prstů vám kouzelník Ondřej přímo před vaším zrakem ukáže nepochopitelná kouzla s kartami, mincemi, mobilním telefonem a spoustu dalšího.

Délka programu:

  • 60 - 120 min.

Illusion show - show s asistentkou

velkolepá kouzelnická show

Při show iluzionista Ondřej spolupracuje se svým týmem asistentek, aby divákům ukázal nebezpečné úniky, levitaci, zmizení nebo objevení osoby.

Délka programu:

  • 5 - 30 min.
  • (Program lze rozdělit na několika vstupů.)

Ukázka z reference:

Monika Kadrnožková

nevěsta

"Velmi profesionální přístup, Ondřej se přizpůsobil nelehkým podmínkám akce, show se nám velmi líbila - pro rodinu tradičnější vystoupení a pro kamarády magie s kartami. Všichni byli velmi spokojeni, největší radost byla z živé holubice:) Vřele doporučujeme.."