Kouzelník pro děti

Ondřejova vystoupení pro děti patří mezi nejlépe hodnocená vystoupení. Na rozdíl od jiných ''kouzelníků'' nabízí 100% složený program s kouzel, žádné klaunské vystoupení, ale opravdový kouzelník na profesionální úrovni se zábavnou show pro děti, která zaujme i dospělé publikum.

Zjistit více o umělci >

Interaktivní kouzelnická show pro děti

zábava, legrace a kouzla pro děti i dospělé

Program je především vhodný pro děti od 3 do 15 let, ale určitě zaujme i mnoho dospělých. Ondřejova schopnost a zkušenosti s prací s dětmi je v tomto programu velkou výhodou. Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program je vhodný na všechny druhy dětských akcí a lze jej jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma nebo styl akce.

Pro všechny zájemce, máme po vystoupení připravené podpiskarty s autogramem, které se stanou krásnou památkou na vystoupení kouzelníka MAGIC Soukupa.

Technické požadavky: 

  • Vhodný prostor o velikosti 2x2 m, el. přípojka.
  • Rádi vaši akci ozvučíme i osvětlíme vlastní technikou

Délka programu: 

  • 30 - 60 min. 
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)

Upravený program pro vybrané akce:

Možnosti rozšíření programu:

Se skončením kouzelnické show zábava nekončí!

 Workshop - Škola kouzel

Kouzelnický workshop je vhodný jako doplněk Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.  

Tvarování zvířátek z balónků

Tvarování zvířátek z balónků, bývá častým doplňkem kouzelnického programu pro děti a u dětí patří k velké oblibě. Na přání dítěte, kouzelník Ondřej vymodeluje zvířátko podle jejich volby a to od jednoduchých motivů, až po náročnější.

Program je vhodný jak pro menší skupinu dětí, tak i větší akce pro stovky dětí a lze jej i samostatně objednat s obohaceným prvkem o výuku modelování balónků. 

Zjistit více >

Kouzelný fotokoutek

Pro pořadatele a organizátory veřejných akcí pro děti nabízíme možnost rozšíření kouzelnické show naším jedinečným fotokoutkem s autogramiádou.

Fotokoutek je složený z běžného foto vybavení (softboxy, deštníky, odrazové plochy a barevné nebo látkové fotopozadí) a dále s kouzelnickými rekvizitami spolu s tématickými bublinami, na které lze umístit logo nebo název akce i firmy.

Ukázka z reference:

Jarmila Krňáková

vychovatelka družiny ZŠ Dubicko

"Vážený pane Soukupe, ještě jednou bych ráda poděkovala za sebe, kolegyně, ale i děti... Vaše vystoupení bylo jedinečné a je "kouzelné", jak umíte svými kouzly "okouzlit" malé žáčky :-). Nechť máte spoustu spokojených diváků... S poděkováním za Vaši ochotu, vstřícnost a milé jednání... Jarmila Krňávková."