Kouzelník pro děti

Ondřejova vystoupení pro děti patří mezi nejlépe hodnocená vystoupení. Na rozdíl od jiných ''kouzelníků'' nabízí 100% vystoupení s kouzly, žádné klaunské vystoupení, ale opravdový kouzelník na profesionální úrovni se zábavnou show pro děti, která zaujme i dospělé publikum.

Zjistit více o interpretovi >

Interaktivní kouzelnická show pro děti

zábava, legrace a kouzla pro děti i dospělé

Tento program je především vhodný pro děti od 3 do 15 let, ale určitě zaujme i mnoho dospělých. Ondřejova schopnost a zkušenosti s prací s dětmi je v tomto programu velkou výhodou. Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program je vhodný na všechny druhy dětských akcí a lze jej jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma akce.

Pro všechny zájemce z řad dětí, máme po vystoupení připravené podpiskarty, které se stanou krásnou památkou na vystoupení kouzelníka MAGIC Soukupa.

Po skončení představení je možné program rozšířit o oblíbené tvarování zvířátek z balónků, kdy každé dítě dostane vymodelované zvířátko, které si odnese domů. 

Technické požadavky: 

  • Vhodný prostor o velikosti 2x2 m, el. přípojka.
  • Rádi vaši akci ozvučíme i osvětlíme vlastní technikou zdarma!

Délka programu: 

  • 30 - 60 min. 
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)

Upravený program pro vybrané akce:

Možnosti rozšíření programu:

Kouzelný fotokoutek

Pro pořadatele a organizátory veřejných akcí pro děti nabízíme možnost rozšíření kouzelnické show naším jedinečným fotokoutkem s autogramiádou.

Fotokoutek je složený z běžného foto vybavení (softboxy, deštníky, odrazové plochy a barevné nebo látkové fotopozadí) a dále s kouzelnickými rekvizitami spolu s tématickými bublinami, na které lze umístit logo nebo název akce i firmy.

Škola kouzel - workshop

Kouzelnický workshop je vhodný jako doplněk Interaktivní kouzelnické show pro děti, ale i jako samostatný program. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.