Firemní akce s kouzelníkem

Zábavná kouzelnická show pro vaše zaměstnance nebo klienty, není pro kouzelníka Ondřeje žádný problém. Díky mnohaletým zkušenostem dokáže vytvořit program ušitý na míru, vašim požadavkům. Nejen, že dokáže vaše zaměstnance pobavit, ale program dokáže spojit s vaší firmou, nebo tématem akce a tudíž vytvoří nezapomenutelný zážitek v očích vašich zaměstnanců a obchodních partnerů.

Více informací o umělci >

Na výběr máte hned několik připravených kouzelnických programů nebo vám vytvoříme nový program na klíč, podle vašich představ a přání. 

Ondřej zabaví jak dospělé tak i děti

Jestliže dáváte přednost zábavě, mluvenému slovu a interaktivnímu zapojení diváků, máme pro vás připravený 30 až 60 minutoví program s názvem Zábavná kouzelnická show pro dospělé. V tomto programu se můžete vy a zaměstnanci těšit na zábavná kouzla, smích a především zábavu. 

Nejžádanějším programem je Mikromagie

Pokud raději uvítáte kontaktnější způsob kouzel, máme pro vás program Mikromagie, který je především vhodný k jednotlivým stolům diváků. Program je zpravidla dlouhý 60 až 120 minut a lze ho zařadit do volné zábavy, aby pokryl i ten čas kdy se ''nic'' neděje. 

Kouzelník Ondřej na slavnostní příležitost

V případě, že vaše akce je slavnostní nebo uvítáte kratší vystoupení podkreslené hudbou, máme pro vás Magic show a Illusion show. Magic show je deseti minutové sólové vystoupení na hudbu s řadou efektů a kouzel s živými holubicemi. Na rozdíl od Illusion show, která je spojená s velkými kouzly, jako je levitace, kouzla s krásnými asistentkami, objevení ředitele vaší společnosti nebo i zmizení. Tato show již vyžaduje větší technické zázemí či spolupráci s jednotlivými osobami na akci. 

A ani na ty nejmenší jsme nezapomněli!  

Interaktivní kouzelnická show pro děti je vhodná snad na všechny dětské akce, od vánoční besídky, mikulášské, dnu dětí až po tábor se školou kouzel. Kouzelník Ondřej je schopný s touto show děti zabavit na 30 až 60 minut a show lze také doplnit o oblíbené tvarování zvířátek z balónků.

Všechny služby pro vaši akci máme na jednom místě!

Pořádáte nebo plánujete akci a hledáte zábavný program nebi i technický servis? Kouzelník Ondřej nabízí své služby i ze strany vlastní umělecké agentury, která pro vás zajistí nejen program, ale také i technickou stránku akce.

Lucie Schejbalová

majitelka pořadatelské agentury

"S Ondřejem jsem měla možnost mnohokrát spolupracovat. Za ta léta se vypracoval v naprosto šarmantního iluzionistu, který umí zaujmout i rozesmát. Co oceňuji především já je jeho naprostá spolehlivost a ochota. Mohu jen doporučit!"

Jiří Šimanovský

events Specialist spol. Komerční banky

"Kouzelnická show v rámci rodinného dne ve spolupráci Komerční bankou a Zoo Praha byla velice vydařená. Show byla přizpůsobena dětskému publiku. Perfektní komunikace a domluva. Moc děkuji a těším se na případnou další spolupráci."