E-shop

V mém specializovaném internetovém obchodně naleznete kouzelnické sady a rekvizity, které doporučuji pro začínající kouzelníky. Kromě kouzel je možné také zakoupit vstupenky na představení v rámci předprodeje nebo fanouškovské předměty.

Nejoblíbenější:

Kouzlo tiskárna na peníze

Tiskárna na peníze je jedno z oblíbených kouzel. Po vložení bílého prázdného papírku vyleze na druhé straně bankovka dle vaší volby. Balení obsahuje: Rekvizitu ke kouzlu. Jednoduchý návod a instrukce. Balení neobsahuje bankovku! Ke kouzlu lze použít kterákoliv česká i zahraniční bankovka.

199.00 Kč

Podpisová karta s autogramem

Nedostal jsi na představení autogram?  Balení obsahuje:  Podpisová karta vč. autogramu a věnování. Upozornění: Na závěru objednávky nezapomeňte do poznámky napsat, pro koho je kartička určena.

1.00 Kč

Kouzelné pexeso

Speciální edice kouzelného pexsesa k příležitosti oslavy 15 let kariéry kouzelníka a iluzionisty MAGIC Soukupa. Pexseso obsahuje 20 dvojic kartiček s motivy ze světa kouzel a jako bonus naleznete uvnitř odkaz na výuku jednoduchého kouzla s pexsesem. Balení obsahuje:   Kouzelné pexseso se 40 kartičkami. Odkaz na výuku kouzla s pexesem.

19.00 Kč

  Předměty pro fanoušky:

  Začínáme s kouzly:

  Základní informace pro zákazníky

  Doprava


  • Elektronicky na email (E-vstupenky) - ZDARMA
  • Česká pošta (Balík Do Ruky) - 149 Kč
  • Česká pošta (Balík Na Poštu) - 129 Kč
  • Česká pošta (Doporučené psaní) - 69 Kč

  Platba


  • Bankovní převod - ZDARMA
  • Na dobírku - 30 Kč