Den dětí s kouzelníkem MAGIC Soukupem

Překvapte děti ve svém městě kouzelníkem MAGIC Soukupem, který pro děti připraví zábavnou a interaktivní kouzelnickou show, při které zapojí do kouzel a iluzí nejen děti ale i dospělé. Pomocí dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi dokáže zaujmout malé publikum už od první chvíle začátku jeho show a interaktivnímu přístupem vtáhne všechny diváky do strhující a zábavné show. 

Více informací o kouzelnické show pro děti >>

Hned po skončení kouzelnické show může následovat modelování zvířátek z balónků, nebo jako samostatný program pro děti připravíme oblíbené malování na obličej, skákací hrad nebo soutěže a hry.

Kouzelnickou show můžeme rozšířit o kouzelnický workshop neboli školu kouzel, při které kouzelník Ondřej s pomocí svých asistentek, naučí děti několik jednoduchých kouzel. Děti si budou moct i vyrobit kouzelnickou rekvizitu, kterou si odnesou domů a předvedou svým rodičům a kamarádům.

Lucie Schejbalová majitelka agentury Párty nejen pro děti

S Ondřejem jsem měla možnost mnohokrát spolupracovat. Za ta léta se vypracoval v naprosto šarmantního iluzionistu, který umí zaujmout i rozesmát. Co oceňuji především já je jeho naprostá spolehlivost a ochota. Mohu jen doporučit!

Marie Šubová manažerka zábavního parku BONGO Brno

Hezký vztah k dětem, příjemné vystupování.