Vystoupení pro ZŠ & MŠ

Kouzelnické vystoupení pro školy

Kouzelnické vystoupení určené pro děti od 3 -15 let. Všechny děti jsou po celou dobu do kouzlení zapojovány (interaktivní kouzlení). Vykouzlí si živou hrdličku, vymalují omalovánky bez použití pastelek, nechají zmizet vodu v kelímku a spolu s kouzelníkem se podílí i na dalších kouzlech. Každé dítě které pomůže kouzelníkovi, dostane za odměnu a na památku dekret ''Pomocník kouzelníka''.

Délka programu: 30 - 60min.

Vystoupení můžeme ozvučit vlastní profesionální aparaturou zdarma.

Vystoupení můžete obohatit o oblíbené modelování zvířátek z balónků. Na přání dítěte můžeme vytvarovat zvířátka např. pejska, žirafu, slona, papouška, myš, meč, nebo kytičku. 

Mgr. Šárka Wagenknechtová zástupkyně MŠ Jesenice

Vystoupení bylo poutavé, velmi dobře nastavené vzhledem k věku dětí a akci (rozloučení s předškoláky). Velmi se mi líbila interakce s dětmi a přirozenost v kontaktu s nimi. Určitě budeme pokračovat ve spolupráci. Velmi děkujeme, protože vystoupení kouzelníka Ondřeje nám pomohlo k velkému úspěchu celé akce u dětí i rodičů.

Mgr. Jarmila Krňáková vychovatelka ZŠ Dubicko

Vážený pane Soukupe, ještě jednou bych ráda poděkovala za sebe, kolegyně, ale i děti... Vaše vystoupení bylo jedinečné a je "kouzelné", jak umíte svými kouzly "okouzlit" malé žáčky :-). Nechť máte spoustu spokojených diváků... S poděkováním za Vaši ochotu, vstřícnost a milé jednání... Jarmila Krňávková.

ukázat více z reference >>