Maturiťák s kouzelníkem

Připravujete maturitní, nebo společenský ples a nevíte jak jej obohatit? Kouzelnická show bude ta pravá volba! 

ILLUSION SHOW - show s asistentkou

Show s Velkými iluzemi jako je např. Origami illusion. Asistentka si vleze do velké rozložené krabice, která je v mžiku složená do krychle, která je poté ještě probodaná třemi meči ze všech stran. Krabice je nakonec opět poskládaná a asistentka z krabice vyleze, ale v jiných šatech. Diváci mohou stát ze všech stran dokola. 

MAGIC SHOW - sólo program

Jedná se o 10ti minutový program, při kterém se diváci mohou těšit na mnoho neuvěřitelných kouzel s živými holubicemi, speciálních pyrotechnických a kouřových efektů. Na závěr show je vyzvána jedena z divaček, nebo VIP osoba (maturatka, učitka, ředitelka), která s pomocí kouzelníka MAGIC Ondřeje Soukupa rozpohybuje těžký dřevěný stůl do vzduchu. Ondřej s částí tohoto programu získal 2. místo na mezinárodní soutěži Kouzelný koktejl 2014. 

Objevení třídního učitele, moderátora nebo absolventky

Velký a originální efekt na začátek plesu, na který určitě nezapomenete.MAGIC Ondřej Soukup, může ve spolupráci s vybranými studenty, nebo s celou třídou objevit Vašeho třídního učitele, ředitele školy, maturantky, která bude číst proslov, nebo moderátora plesu. Na objevení stačí krátký trénink (max. 15min.) před akcí a podepsání smlouvy o mlčenlivosti.

Střední škola umělecká a řemeslná - Mgr. Jakub Čebiš

"Tradičně vynikající výkon, zlatý hřeb plesu." (Vystoupení v roce: 2013, 2014, 2015, 2016).

Vysoká škola Karlova v Praze - Alžběta Nová

"Bylo to úžasné!"

Střední škola Moravská Třebová - Nikola Skálová

"Kam zmizela ta holubice!"