Často kladené otázky a jejich odpovědi

Uplatnění voucheru

Mám slevový voucher, jak jej mohu uplatnit?

„Slevový voucher pro dítě lze uplatnit na kterýkoliv termín konání show. Voucher je zapotřebí předložit při placení na pokladně divadla, kde vám bude započítána sleva pouze na dítě, které má platící doprovod.

Zakoupení vstupenky online

Jak mám postupovat při zakoupení vstupenky online?

„Vstupenky lze jednoduše zakoupit online prostřednictvím formuláře a poté uhradit převodem na účet. Tento způsob platby zpravidla trvá 1-3 dny proto doporučujeme zakoupit vstupenky online nejméně 4 dny dopředu, nebo využít prostřednictvím formuláře pouze rezervaci a vstupenky zakoupit na místě v pokladně divadla za stejnou cenu.

Rezervace vstupenek

Je zapotřebí vstupenky zarezervovat?

„Není, ale pokud o vystoupení ve vybraný termín máte opravdu zájem je vhodný tak učinit. Booking vstupenek nic nestojí a lze jej kdykoliv zrušit, nebo přesunout na kterýkoliv jiný termín. Divadlo má omezenou kapacitu, aby zachovalo požadovanou atmosféru při představením.

rezervovat vstupenky>>

Velká skupina lidí

Je možná množstevní sleva?

"Pro větší skupiny nad 10 osob nabízíme možnost se individuálně domluvit na termínu i hodině představení (představení pouze pro vaší skupinu) s možností slevy na vstupném."

V případě zájmu o skupinové vstupné nás kontaktujte >>

Společně pomáháme Dominice

Jak mohu pomoct, jaká víčka se sbírají?

„Z každé prodané vstupenky poputuje 1 kč na léčbu Dominiky. Vy jako diváci můžete Dominice pomoc tím, že na show přinesete s sebou víčka od pet lahví, které odevzdáte v MAGIC STORE do připravené sběrné nadoby.

Více informací o Dominice >>

Spolupráce a partneři show

Mohu navázat spolupráci?

„Nové partnery a sponzory show rádi uvítáme. Možnost výměny propagačních materiálu a umístění reklamy je samozřejmostí. V případě zájmu neváhejte a obraťte se na nás.

Parkování

Jaké jsou možnosti parkování?

„Pro návšetevníky show je vyhrazeno 200 parkovacích míst před vstupem do areálu Western parku Boskovice. Parkoviště je zpoplatněno částkou 50Kč/den a je monitorováno kamerovým systémem městské policie Boskovice.

Vstupné do Western parku

Máme zájem navštívit i western, platí se vstupné do zábavního parku?

„Platí, v případě, že máte zájem pouze o kouzelnickou show je pro vás vyhrazen čas hlavního představení od 17 hodin, kdy se vstupné od 16.00 již neplatí a vstup do areálu parku máte zdarma.

Máte ještě nějaké otázky?

Kontakt na produkci show a rezervace

+420 607 527 638

info@magicsoukup.cz