Kouzelník pro dospělé

Plánujete pořádat akci a sháníte zábavný program pro dospělé? Pro Ondřeje není problém pobavit vaše hosty jeho jedinečným kouzelnickým programem určený pro dospělé ale i děti.

Zábavná kouzelnická show pro dospělé

zábava v každém věku a na každé akci

Vystoupení nabité zábavnými a efektivními kouzly, do kterých jsou všichni diváci zapojováni. Někteří diváci se stanou i pomocníkem kouzelníka a spolu s Ondřejem vykouzlí živou holubici, či oblíbeného králíka z klobouku, nebo pomocí kouzla vytáhnou kalhotky z kalhot vybrané asistenty z publika. Jednou krátkou větou: Všichni diváci se budou bavit od začátku až do konce!

Délka programu: 30 - 60min. 

Mikromagie - kouzla z blízka

kouzla přímo u stolu diváků

Kouzelnický program v bezprostřední blízkosti diváků, obvykle u stolu. V programu jsou použity samozřejmě kouzla s kartami, dále s mincemi, bankovkami a spousta dalších kouzel.

Délka programu: 60 - 120 min. 

Magic show - sólo program

originální kouzelnický program na hudbu

Jedná se o 10ti minutový program na hudbu, při němž se diváci mohou těšit na mnoho neuvěřitelných kouzel například s živými holubicemi, speciálními pyrotechnickými a kouřovými efekty a na mnoho dalšího.S částí tohoto programu získal Ondřej druhé místo na soutěži Kouzelný koktejl 2014.

Délka programu: 5 - 10 min.

Illusion show - show s asistentkou

show vhodná na slavnostní příležitosti

Show vhodná na firemní večírky, plesy, společenské akce a slavnostní příležitosti.Jevištní show inspirována zahraničními iluzionisty. V repertoáru máme několik různých iluzí. Na svoji akci můžete vybrat jednu iluzi nebo celou show. 

Délka show: 10 - 15 min.

Monika Kadrnožková | Nevěsta

Velmi profesionální přístup, Ondřej se přizpůsobil nelehkým podmínkám akce, show se nám velmi líbila - pro rodinu tradičnější vystoupení a pro kamarády magie s kartami. Všichni byli velmi spokojeni, největší radost byla z živé holubice :) Vřele doporučujeme.

Lucie Schejbalová | majitelka agentury Párty nejen pro děti

S Ondřejem jsem měla možnost mnohokrát spolupracovat. Za ta léta se vypracoval v naprosto šarmantního iluzionistu, který umí zaujmout i rozesmát. Co oceňuji především já je jeho naprostá spolehlivost a ochota. Mohu jen doporučit!

ukázat více z reference >>

Zajistíme vám kompletní program pro dospělé