Kouzelník pro děti

Ondřejova vystoupení pro děti patří mezi nejlépe hodnocená vystoupení. Narozdíl od jiných ,,kouzelníků'' nabízí 100% vystoupení s kouzly - žádné klaunské vystoupení, ale opravdový kouzelník na profesionální úrovni s zábavnou show pro děti i dospělé.

Interaktivní kouzelnická show pro děti

zábava, legrace a kouzla pro děti i dospělé

Tento program je především vhodný pro děti od 3 do 15 let, ale určitě zaujme i mnoho dospělých. Ondřejova schopnost a zkušenost s prací s dětmi je v tomto programu velkou výhodou. Zábavnou formou a interaktivním zapojením dětí zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí. Program je vhodný na všechny druhy dětských akcí a lze jej jakkoliv přizpůsobit nebo upravit na určité téma akce.

Jak vystoupení probíhá?

Na začátek vystoupení přijde kouzelník Ondřej v roztrhané košili a hned všechny děti vtáhne do programu. Nejprve si během několika málo vteřin vykouzlí oblečení nové a poté do programu interaktivně zapojí i všechny děti, kteří mu postupně v roli asistenta pomáhají v kouzlech a na památku dostanou dekret Asistenta kouzelníka. Program lze rozšířit o oblíbené tvarování zvířátek z balónků nebo malování na obličej.

Vystoupení můžeme ozvučit vlastní profesionální aparaturou zdarma. 

  • Délka programu: 30 - 60 min. 
  • (Program lze rozdělit na 2 bloky po 30 min.)
  • Technické požadavky: 
  • prostor 2x2 m, el. přípojka
  • Rádi vaší akci ozvučíme vlastní aparaturou

Kouzelnický workshop a škola kouzel 

zábavná a poutavá výuka kouzel pro děti

Kouzelnický workshop je vhodný jako doplněk Interaktivní kouzelnické show pro děti. Kouzelník Ondřej na vaší akci připraví kouzelnickou školu, ve které děti naučí několik jednoduchých kouzel a společně jim pomůže s výrobou kouzelnických rekvizit, které si děti budou moci odnést domů a předvést svým rodičům a kamarádům.  

  • Délka programu: individuální dle požadavků (běžně od 60 do 120 min.)
  • Technické požadavky:
  • vhodný prostor 3x2 m
  • veškeré vybavení máme vlastní (stoly, židle)

Jana Holínská | Kordinátorka dobrovolníku Lékořice z. s.

Úžas a výbuch smíchu patří mezi kouzla, která kouzelník Ondřej Soukup dokáže vyčarovat zaručeně vždycky. Bylo to tak i u dětí a sestřiček na oddělení dětské psychiatrie Thomayerovy nemocnice, kam Ondra v rámci svého projektu Kouzla v nemocnici v úterý 10. února zavítal již poněkolikáté. Moc děkujeme za báječné vystoupení a těšíme se na jeho další kouzelnou návštěvu.

Mgr. Šárka Wagenknechtová | zástupkyně ředitele MŠ Jesenice

Vystoupení bylo poutavé, velmi dobře nastavené vzhledem k věku dětí a akci (rozloučení s předškoláky). Velmi se mi líbila interakce s dětmi a přirozenost v kontaktu s nimi. Určitě budeme pokračovat ve spolupráci. velmi děkujeme, protože vystoupení kouzelníka MAGIC Soukupa nám pomohlo k velkému úspěchu celé akce u dětí i rodičů.

ukázat více z reference >>