Narozeniny s kouzelníkem MAGIC Soukupem

Narozeniny pro děti jsou významným dnem, při kterém se chtějí bavit, a my máme zkušenosti s desítkami narozeninových oslav. Svěřte nám oslavu vašeho dítěte a užíte si trochu volného času, který můžete věnovat svým příbuzným a přátelům. Nejcennějším dárkem pro dítě je přeci radost, zábava a zážitek na který nezapomene!

Kouzelné narozeniny plné zábavy

Kouzelnický program pro děti na oslavu narozenin

Oslavenec a všichni jeho kamarádi, včetně rodičů jsou po celou dobu do kouzlení zapojeni (interaktivní kouzlení). Vykouzlí si živého králíka z klobouku a spolu s kouzelníkem se podílí i na dalších kouzlech. Každé dítě, které pomůže kouzelníkovi, dostane za odměnu a na památku dekret ''Pomocník kouzelníka''. Pro oslavence je připraven dárek, v podobě několik jednoduchých kouzel společně s návody. Program je zakončen oblíbeným tvarováním zvířátek z balónků. V případě zájmu Vám dodáme graficky zpracovanou pozvánku na oslavu narozenin, případně zajistíme také vytištění či rozposlání pozvánek.

Délka Programu: 30 - 60 min. (dle přání klienta)

Tvarování zvířátek z balónků je součástí programu zdarma!

Vystoupení lze obohatit o malování na obličej

Martina Řeháková - maminka

Moc děkujeme za krásné vystoupení na oslavě narozenin naší šestileté dcerky. Pozvaní kamarádi, oslavenkyně i my dospělí jsme byli nadšeni moc hezkým programem, živá holubička byla krásným překvapením na závěr. Doporučuji dále!

Zuzana Habartová - maminka

Děkuji milému kouzelníkovi za moc hezké vystoupení na dětských narozeninách. Bylo to zážitek nejen pro děti... Doporučuji.

ukázat více z reference >>


Kompletní zajištění vaší oslavy narozenin!