Svatba s kouzelníkem MAGIC Soukupem

Chcete prožít svůj nezapomenutelný den kouzelně a plný zábavy? Kouzelník Ondřej vykouzlí úsměv na tváři vám i všem svatebčanům. Postará se o to, aby se vaše svatba stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Svatební program - Kouzelná svatba

Ta pravá zábava na vaší svatbu!

Originální a jedinečný svatební program plný kouzel, iluzí a zábavy. Program je vhodný jak pro dospělé tak dětské publikum. Do vystoupení je zapojená nevěsta s ženichem i všichni svatebčané. Společně s MAGIC Ondřejem Soukupem vykouzlí bílou holubici, která nemůže chybět na žádné svatbě a společně se podílí na dalších dech beroucích kouzlech, jako je například levitace dřevěného stolu a další.

Délka programu: 15 - 45 min. 

Mikromagie - kouzla u stolu

Nahlédněte přímo pod ruky kouzelníka

Kouzelnický program v bezprostřední blízkosti diváků, obvykle u stolu. V programu jsou použity samozřejmě kouzla s kartami, dále s mincemi, bankovkami a spousta dalších kouzel.

Délka programu: 60 - 120 min.

Rozlučka se svobodou plná kouzel

Nezapomenutelná zábava 

Ondřej se postará i o zábavu na Vaší rozlučne se svobodou formou zábavných kouzel do kterých zapojí nejen budoucí nevěstu nebo ženicha, ale i všechny hosty. Program je zcela odlišný od programu Kouzelá svatba, proto si můžete vklidu objednat Ondřeje jak na rozlučku tak i svatbu.

Délka programu: 30 - 60 min. 

Monika Kadrnožová - nevěsta

Velmi profesionální přístup, Ondřej se přizpůsobil nelehkým podmínkám akce, show se nám velmi líbila - pro rodinu tradičnější vystoupení a pro kamarády magie s kartami. Všichni byli velmi spokojeni, největší radost byla z živé holubice :) Vřele doporučujeme.

Pavla Ťoupalová - Nevěsta 

Vystoupení pěkné, velice se mi líbalo zapojení dětí i dospělých. Jako zajímavost na svatbu doporučuji.

ukázat více z reference >>Kopletní zajištění zábavy na Vaší svatbě!