Zábavný program na karneval

Cesta kolem světa

Karneval kolem světa je zábavně-animační program, který je laděn na téma cestovatelé. Děti se na několik hodin stanou malými cestovateli a procestují celou zemi od České republiky přes Afriku, Asii až k Indonéským pralesům a severnímu pólu. Na mladé cestovatele je v každé z vybrané destinaci, jako je například Egypt, Čína, deštný prales v Keni připraveny všemožné soutěže a hry, které cestovatele prověří, zda jsou připraveni navštívit další zemi. Samozřejmě, že na karnevalu nebude chybět ani dětská diskotéka, která je namíchána mezi hry a soutěže, tak aby se děti nenudili a byly stále hraví a aktivní. Na závěr je pro všechny připraveno překvapení v podobě zábavné interaktivní kouzelnické show s balónkovou show, kdy si každé dítě odnese svoje vymodelované zvířátko z dobrodružné cesty domů.

Kompletní fotoalbum z únorové tour 2017 Cesta kolem světa naleznete na našem oficiálním facebooku zde.

Čarodějnický rej s kouzelníkem

Děti společně s kouzelníkem Ondřejem zažijí kouzelné dobrodružství, stanou se kouzelnickými žáky a naučí se společně několik kouzel. Pro děti je také připraveno několik tematicky laděných her a soutěží např. závody na koštěti, vaření lektvarů v kotlíku, nejkrásnější čarodějnice a mnoho dalšího. V programu nebude chybět po celou dobu ani čarodějnická diskotéka a tancování s animátorkou a dětmi. Na závěr karnevalu vystoupí mág a kouzelník MAGIC SOUKUP s novou show speciálně zaměřenou na téma čarodějnice a halloween. 

S námi máte kompletení zajištění karnevalu


  • Tematicky laděná výzdoba, program a kulisy
  • Ozvučení vlastní profesionální aparaturou
  • Moderování celého karnevalu a vyhlášení nejlepších masek
  • Program pro děti na 2 - 3 hodiny
  • Odměny pro všechny děti za jejich účast v soutěžích
  • Možnost zaslání graficky zpracovaného plakátu na email zdarma
  • Volně dostupný malý fotoreport z vašeho karnevalu zdarma

S naším karnevalem můžete pomoct nemocné Dominice Palkechové

Již 2. rokem pomáháme hendikepované Dominice, které s naším karnevalem můžete pomoct i vy s dětmi. Díky soutěži Nejvíce víček od pet lahví vyhrává, můžete s návštěvníky karnevalu spolupracovat ještě před karnevalem a pomoct Dominice v léčbě její nemoci. Pro první tři největší sběrače máme odměny a ani ostatní nepřijdou zkrátka. 

více informací o projektu >>

Jaká je cena celého karnevalu?

Cena je běžnou a samozřejmou otázkou každého našeho klienta. My se vám snažíme nabídnou co nejlepší nabídku. Proto vám vytvoříme cenu na míru podle velikosti karnevalu a individuálních požadavků. K zaslání ceny prosím využijte náš kontaktní formulář, nebo kontaktních údajů.