MAGIC Soukup is Houdnini

KOUZELNICKÁ SHOW PRO CELOU RODINU

červenec a srpen 2017 ve Western parku Boskovice

Pokud jste fanouškem kouzel a iluzí určitě vám nemusíme představovat světově známe kouzelníky jako je Copperfiled nebo Harry Houdini. Od července do konce srpna budete mít možnost vidět unikátní kouzelnickou show MAGIC Soukup is Houdini z dílny předního českého kouzelníka a iluzionisty MAGIC Soukupa, který vás vtáhne do světa kouzel a iluzí, kde nemožné se stává skutečností. Show je navržená tak, aby si na své přišli jak děti tak i dospělí. Houdinimu se přezdívalo ,,král pout'', jelikož se dokázal dostat ze všeho možného i z cely smrti nebo sudu plovoucím po vodě až k vodopádu. Nyní vám mladý iluzionista MAGIC Soukup předvede nemožné úniky ze svěrací kazajky, kouzla popírající fyzikální zákony a pro ty nejmenší kouzla i s živou holubicí či králíkem. Všichni diváci budou mít možnost se interaktivně zapojit do show a rozhodnout jak celá show skončí, únikem iluzionisty nebo jeho uvězněním až do konce. To vše a mnohem více uvidíte každý den od července do konce srpna ve Western parku Boskovice dle aktuálního programu divadla. 

Nebude chybět ani muzeum se školou kouzel

V prostorách divadla je také umístěné malé kouzelnické muzeum, ve kterém si všichni návštěvníci můžou prohlédnout kouzelnické rekvizity i Houdiniho plakáty či poštovní známku, na kterou když dýchnou, objeví se jim jejich vybraná karta. Hned po skončení show budou mít děti i dospělí možnost zúčastnit se školy kouzel, ve které je kouzelník MAGIC Soukup naučí jednoduché kouzla, a s jeho pomocí si mladí kouzelníci také několik kouzelnických rekvizit vyrobí.

Program představení 

O prázdninách je v areálu Western parku Boskovice zavedeno vstupné. Diváci, kteří se chtějí přijít podívat pouze na kouzelnickou show, mají možnost navštívit hlavní představení v 17:00 dle aktuálního programu divadla, jelikož od 16:30 je vstup do areálu Western parku zdarma.

Kromě představení ve vybrané dny v 17 hodin, probíhá také představení každý den ve 13 hodin pro návštěvníky Western parku. Pokud se vám nehodí 17 hodina, nebo plánujete výlet do westernu, je možné se zúčastnit i této show, ale Je zapotřebí si zakoupit kromě vstupenky na show také vstupenky do areálu Western parku.

premiéra 1. července 2017 od 17:00

vstupenky již nyní v předprodeji online zde>>

Ceník vstupenek na show

DÍTĚ

80 Kč

DOSPĚLÝ

100 Kč

RODINA 2+2

300 Kč

Držitel průkazu ZTP + doprovod

Ceny jsou platné v případě zakoupení vstupenek online.

zdarma

Z každé prodané vstupenky je darována 1 Kč na léčbu Dominiky Palkechové. Navíc můžete s sebou na show přinést nasbíraná víčka od pet lahví a zapojit se do projektu na pomoc Dominice. 

více informací o Dominice >>

Kde show probíhá?

Westernové městečko Boskovice

Western park Boskovice najdete 40km od Brna ve starém pískovcovém lomu na samém konci ulice Svatopluka Čecha v Boskovicích 

rezervace vstupenek

+420 607 527 638

kontakt na produkci show

inof@magicsoukup.cz

Partneři show:

Chcete se stát i Vy partnerem show a propagovat svojí firmu v divadle? Kontaktujte nás na info@magicsoukup.cz