MAGIC Soukup is Houdnini

KOUZELNICKÁ SHOW PRO CELOU RODINU

červenec a srpen 2017 ve Western parku Boskovice

Pokud jste fanouškem kouzel a iluzí určitě vám nemusíme představovat světově známe kouzelníky jako je Copperfiled nebo Harry Houdini. Od července do konce srpna budete mít možnost vidět unikátní kouzelnickou show MAGIC Soukup is Houdini z dílny předního českého kouzelníka a iluzionisty MAGIC Soukupa, který vás vtáhne do světa kouzel a iluzí, kde nemožné se stává skutečností. Show je navržená tak, aby si na své přišli jak děti tak i dospělí. Houdinimu se přezdívalo ,,král pout'', jelikož se dokázal dostat ze všeho možného i z cely smrti nebo sudu plovoucím po vodě až k vodopádu. Nyní vám mladý iluzionista MAGIC Soukup předvede nemožné úniky ze svěrací kazajky, kouzla popírající fyzikální zákony a pro ty nejmenší kouzla i s živou holubicí či králíkem. Všichni diváci budou mít možnost se interaktivně zapojit do show a rozhodnout jak celá show skončí, únikem iluzionisty nebo jeho uvězněním až do konce. To vše a mnohem více uvidíte ve Western parku Boskovice dle aktuálního programu divadla

Nebude chybět ani muzeum se školou kouzel!

V prostorách divadla je také umístěné malé kouzelnické muzeum, ve kterém si všichni návštěvníci můžou prohlédnout kouzelnické rekvizity i Houdiniho plakáty či poštovní známku, na kterou když dýchnou, objeví se jim jejich vybraná karta. Hned po skončení show budou mít děti i dospělí možnost zúčastnit se školy kouzel, ve které je kouzelník MAGIC Soukup naučí jednoduché kouzla, a s jeho pomocí si mladí kouzelníci také několik kouzelnických rekvizit vyrobí.

Srpnová představení pro veřejnost 

sobota a neděle od 17:00 ve Wester parku Boskovice 

12.8. | 13.8. | 19.8. | 20.8. | 26.8. | 27.8. 2017

Kromě představení ve vybrané dny shora v 17 hodin, probíhá také představení každý den v 13 hodin pro návštěvníky Western parku. Pokud se vám nehodí 17 hodina, nebo plánujete výlet do Western parku, je možné se zúčastnit i této show, ale Je zapotřebí si zakoupit kromě vstupenky na show také vstupenku do areálu Western parku. Vstup do areálu se neplatí od 16 hodiny.

Ceník vstupenek na show

DÍTĚ

80 Kč

DOSPĚLÝ

100 Kč

RODINA 2+2

300 Kč

Držitel průkazu ZTP + doprovod

Ceny jsou platné v případě zakoupení vstupenek online.

zdarma

Z každé prodané vstupenky je darována 1 Kč na léčbu Dominiky Palkechové. Navíc můžete s sebou na show přinést nasbíraná víčka od pet lahví a zapojit se do projektu na pomoc Dominice. 

více informací o Dominice >>

Kde show probíhá?

Westernové městečko Boskovice

Western park Boskovice najdete 40km od Brna ve starém pískovcovém lomu na samém konci ulice Svatopluka Čecha v Boskovicích 

rezervace vstupenek

+420 607 527 638

kontakt na produkci show

inof@magicsoukup.cz

Partneři show:

Chcete se stát i Vy partnerem show a propagovat svojí firmu v divadle? Kontaktujte nás na info@magicsoukup.cz